Prikaz jedne poruke
Stara 4.4.2011, 13:26   #145
Thaedass
WALL-E
 
Avatar korisnika Thaedass
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4.423
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 1.255 puta na 909 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2011

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
. . .
Koliko se sećam, Mafia II je na forumu tada imala 50+ strana, o njoj se pričalo više nego o bilo kojoj igri tada, dok je CIV 5 do dana današnjeg jedva sastavila 17 strana sa odgovorima. Dakle, ovo objašnjenje nikako "ne pije vodu"
Oluja je objasnio,a ja cu da dodam: Ljudi koji vole Civ serijal nemaju puno sta da diskutuju i da razglabaju. Za razliku od fanova Mafia-e II koji su na 115 strana razvezali o preteranoj zahtevnosti / slabom efektu PhysX-a fanovi Civ5 cute i igraju Ah da, [/drool] tagove sam zaboravio

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Civ5 je legendarna igra koja uvek izaziva paznju sa svakom novom verzijom. Forum nije i ne moze biti merilo za to koliko je koja igra izizvala paznje medju igracima. Postoje teme na forumu od nekoliko stotina postova i preko deset hiljada pregleda a u njima ucestvuje desetak clanova...

PS. Pogledaj i sms Top lista 2010 kako su citaoci glasali... strana 108.
P.S.: imam utisak da je slabo ko slao poruke.. Licno sam poslao XX SMS-ova glasajuci za Civ5 i pratio kako ista raste sa procentom Ne znam koje mesto je zauzela,ali imam utisak da bi,ako zanemarim "balavce" i njihov Black Ops,zauzela 1-2 mesto
Thaedass je offline   Odgovor sa citatom ove poruke