Prikaz jedne poruke
Stara 11.7.2007, 11:11   #8
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.862
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.846 puta na 1.160 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Sećam se Modlija iz emisije "Polarotor" na RTS-u pre nekoliko godina,koju je vodio neki stariji gospodin ing.dr.mr uz to još i profesor.Imao je više titula nego pontifex maximus iz Rima(papa).Emisija je bila zastarela i po konceptu i sadržaju,a Modli se savršeno uklapao u sve to.
Emisija je započinjala sa vestima iz satelitske televizije,a za to je bio zadužen Modli.Modli je redovno propuštao da bilo šta kaže o satelitskim vestima,a taj blok je navodno tome posvećen.I kada je imao neku vest,to je bilo bajato i staro više meseci i davno objavljeno na internetu ili teletekstu.Stalno je histerično prepričavao neke svoje doživljaje iz te famozne emisije ZAIR,koji su mogli biti jasni samo nekom zagriženom slušaocu koji pamti svaki detalj te emisije.Taj njegov ZAIR je uvek išao preko neke opskurne lokalne radio stanice koja se čuje u par bg-blokova,i samo sam mogao da se čudim o čemu se taj Modli toliko raspričao.

Polarotor sam prestao da gledam pre 5-6 godina.Najviše zbog Modlija,koji je delovao kao neki neurotični guru novih tehnologija,koji je svašta pričao a malo toga zaista rekao o tzv."novim tehnologijama"(satelitska tv,kompjuteri itd.).Nikada ništa korisno i konkretno nisam čuo od Modlija,već samo ZAIR pa ZAIR i prepričavanje njegovih dogodovština iz te famozne emisije,koje su jedino Modliju bile strašno smešne i zanimljive.Onaj stariji gospodin,pontifex maximus sa 5-6 titula,se i nekako mogao trpeti jer je bio koliko-toliko nenametljiv.Ali Modli je bio nepodnošljiv.

Mislio sam da sam se davno otarasio Modlija i njegovog ZAIR-a.Sada je opet tu,da mi dosađuje sa svojim radio emisijom-svaštarom ZAIR-om.

Što jednom ne nađe neku pristojnu radio-stanicu za svoju emisiju,da ne mora da je prepričava ostatku Srbije?
Kakav si ti energetski vampir...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke