Prikaz jedne poruke
Stara 8.10.2006, 3:32   #10
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Custe li OVO?!

Citat:
hacker_aca kaže:
Jeste da ima ljudi koji se stvarno užive u igru ali meni i dalje nije jasno kako oni mogu da ubiju čoveka i posle kažu da su mislili da su igrali GTA. Pa nije ti isto držat pištolj od 1kg i pretisnut obarač i držanje miša koji nema ni 300 grama i pritom ga klikćeš. I ja se uživim u igru i dovoljno sam dugo igrao i još igram igre gde ima klanja i pucanja ali naravno nisu mi to jedine igre pa ne ubijam ljude i spaljujem mačke. Jeste, sve mi je to u mozgu, i urežu mi se u pamćenje neke scene iz takvih igara i ja se ponekad utripujem ali to je "pucanje" u stilu Max Paynea. Samo što nikad ne bih mogao da uzmem pištolj i da pucam u nekog.
Mozda zato sto igraju na hi-end konf. i sve im izgleda mnogo realnije nego nama E a sto se tice GTA i ja sam imao problema posle Vice City-a, vozim kola ugledam pesaka i razmisljam da li da ga gazim ili ne *sro sam se tad ziv kada sam shvatio o cemu sam razmisljao, sta je bilo da sam odlucio suprotno katastrofa, bilo je ili kola ili GTA, tako da nisam zalazio u svet Vice City-a neko vreme. btw nisam igrao na hi-end konf.
A o NFS-u Underground 1 i 2, fuuuuuuuu, tu sam bankrotirao, naplacivao sam se kazni brze voznje samo tako, vozio sam kao nenormalan, bas kao da sam u NFS-u i srecom da kucnem u drvo nisam doziveo saobracajku.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke