Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2011, 20:34   #11
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Citat:
zvonezy kaže: Pregled poruke
Imam BAS DOBROG drugara koji radi kod vektora ali ignorise moje pozive i poruke.
Taj ti je stvarno bas dobar drugar.

Anyway s' pravom si besan kao sto bi svako drugi bio na tvom mestu ali mislim da na zalost ne mozes nista uraditi sa zakonske strane jer se on nicim u ugovoru nije obavezao da mora da ti omoguci koriscenje P2P, kao sto se nijedan od ostalih provajdera nije obavezao na isto. Drugim recima svi mogu da krenu njihovim stopama, samo srecom nisu svi cigani kao RV pa to ne cine.
Da sve bude jos gore, ta navlakusa se ekstra-povoljnim internetom ako se potpise ugovor na n meseci (gde je n obavezno broj veci od 12) upravo i jeste to - navlakusa, jer kad potpises ugovor mocices samo da koristis onakav net kakav ti ponude sa svim problemima ili da raskines ugovor pre toga im plativsi im ne bas malu sumu novca. A to sto ces kasnije kad istekne tih n meseci da raskines ugovor njih nije ni briga jer ce opet ponuditi neku akciju kojom ce namamiti neke druge ljude.
Na zalost ovo je grana u kojoj smo mi svi nezasticeni od takvih "firmi" i gde iste mogu da rade sta god hoce - samo ako hoce, a mi smo realno gledano sa prevne strane nemocni da to promenimo.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke