Prikaz jedne poruke
Stara 23.9.2013, 0:31   #6
Stefan1090_
Član
 
Član od: 18.1.2010.
Poruke: 115
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tablet kao sveska

Citat:
Starface kaže: Pregled poruke
Koliko sam shvatio ti bi tastaturu po kojoj se prepoznaje pisanje rukom ili cime vec i onda ona to pretoci u tekstualni format na tvoj tablet right?
Na ovoj tastaturi je moglo po poledini da se pise, a onda da se taj tekst prenosi u tablet i tako pamti. Ne bih ja tu komplikovao, da moja slova posle prelaze u elektronska, samo da ne moram da nosim po 4-5 sveske, nego pisem i to pamtim u tablet. Mislio sam da je ovo sa tastaturom mnogo bolje resenje nego da pisem na keranu, jer je prstom jako neprecizno, a na netu sam gledao olovke, sve imaju debeo zavrsetak i ninasta ne bi licilo. Ne znam da li postoji sa tankim zavrstetkom od recimo 0.5mm ili 1mm, samo da nije nesto ovako:



Citat:
Trubac kaže: Pregled poruke
https://play.google.com/store/apps/d...yluslabs.write

Koliko sam shvatio ovo bi moglo da ti pomogne. Ima sad po radnjama da se nadju olovke za tablet. Ima 2 vrste -
1. Sa tankim vrhom koji su kao olovka
2. Sa debelim vrhom - meni lice kao da sundjer ima dole umesto vrha sa njom je dosta teze pisati.
Prakticno ako uspes da nadjes olovku i da se naviknes na nju, onda imas tih programa kao ovaj sto sam ti poslao gore i koristis tablet kao svesku.
Ako sam te dobro razumeo - to ti treba,
Pozdrav.
E na to sam mislio,samo jos da vidim za olovku, gledao sma po netu i isao do gigatrona i winwina ali su mu nudili slicne kao ovde pod 2. Nisam znao da postoje sa tanjim vrhom pa sam mislio da je tastatura na kojoj mogu i da pisem bolje resenje.

Hvala obojici, puno ste mi pomogli. Mada jos uvek nisam uspeo da nadjem program kojim bih mogao da podvlacim tekst kao u linku koji je Starface ostavio gore za iPad. Adobe Reader ima neke opcije, ali su te opcije toliko smesne i bezkorisne da bolje da ih nema... ja bih zeleo samo ono kao markerom za podvlacenje da podvucem deo teksta koji hocu da izdovijm... niti bih zaokruzivao delove niti pisao podsetnik po delovima, jer taj podsetnik ne bih sigurno koristio, a kad jedno zaokruzim ja drugo presvljam.
Stefan1090_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke