Prikaz jedne poruke
Stara 12.8.2021, 15:09   #72
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
NastyB Furaj grafiku nemam problem, (osim sto moze sa 10x nizom cenom -slicno , i cinjenica da nema igara za takav hardver..jos ) ali koliko se trudis opravdati svoje kombinacije, nekako kao da nisi 100% siguran da je ovo bila najbolja kombinacija za tebe...No vazno da si srecan! To je nama najbitnije :P
Šalim se malo, nisam mislio ništa loše, veruj mi.

Stvar je u tome da sam od svog prvog PC-a 1996. uvek imao neke "srednja kategorija" mašine i grafike. I uvek sam se mačevao sa podešavanjima i radom. Tek od skoro imam mašinu koja sve živo, od programa do igara, žvaće sa lakoćom. Fotošop i programi rade munjevito, nema igre koja na maksimalnim podešavanjima ne klizi, čak sam ga sredio lepo i na (moje) oko. I to je prvi put u životu i prvi put od kada se bakćem sa kompjuterima da mi se to desi. I nemam tu šta da opravdavam, meni lično ovakvo uživanje nema cenu.

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
Obično je tako bilo, kad kupiš novu grafičku odvrneš detalje na igri koju si pre igrao na low ili nisi uopšte mogao da je pokreneš..
Da, da, sećam se kako sam igrao Ečstatiku, nekada jako zahtevnu ne-3D igru koja je išla u 2 FPS u sekundi. Ali bila prokleto dobra. Pa, prvi Tomb Raider i Dark Earth u softverskom renderingu. Pa onda kad to pokreneš sa S3 Virge 3D je super, ali posle na Voodoo Banshee, majko mila...

I uvek se mučio sa podešavanjima detalja i nivoa, pa kad dođeš u situaciju da sve otpanjuješ na maks i sve radi kako treba nekako mi neobično još uvek...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke