Prikaz jedne poruke
Stara 14.9.2021, 1:16   #17
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Uncharted Legacy of Thieves Collection

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Meni je npr. logicno da izbace GoW za PC tik pred izlazak Ragnaroka, tako da eto neka to bude sledeca posle Uncharteda

Svakako mislim da ce da ubace u petu brzinu sto se tice portovanja, videli su da se tu krije opasna lova
Ako je verovati nekim ljudima, i tu ne mislim da one standardne sto se na svakih nedelju dana prosipaju sa nekim "procurelim" informacijama vec na odredjene modere i ljude sa makar nekom istorijom potvrdjenih informacija, izgleda da Bloodborne ima ogromnih problema sa portovanjem na novije konzole, samim tim verovatno i za PC. Sto i ne cudi, imajuci u vidu probleme ostalih portovanih DS-ova od ranije, pre paralelnog pravljenja i za PC.
Tako da, izgleda da ne odugovlace bas namerno. Ali mislim da je to skup jako puno faktora, od portovanja pa do ovih novijih PS ekskluziva, pa jos Elden Ring i Demon Souls. Ali sve je to opet nepotvrdjeno, u svakom slucaju mislim da nece to jos, ako uopste i bude na kraju.

Posle BB, najrealniji kadidat za portovanje za PC je svakako GOW. Sacekace malo da se ljudi izdivljaju sa kupovinom PS verzije prvenca, posto su svi sad u euforiji nakon najave, da pokupuje i ova saka ljudi sto jos nije Nakon toga postoji verovatnoca, mada nesto mislim i da ce Spider-man tu da uleti.....

Sve u svemu, lepo je sto makar mozemo da raspravljamo o potencijalnim PC portovima ovih igara, pre par godina bi sve ove teorije bile klasicno buncanje gomile ludaka i naivaca


EDIT: mi o vuku : https://www.theverge.com/2021/9/13/2...mes-god-of-war


Bukvalno pre par sat

Poslednja ispravka: pentraksil (14.9.2021 u 3:01)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke