Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2013, 22:40   #81
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom AW: Re: Koji telefon uzeti?

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Opet ista priča...

Galaxy - svi ga imaju - sjajan telefon - lako se prodaje i ne gubi vrijednost. Statusni simbol u neku ruku, iako je sada jeftin.

LG - bolji telefon.

Nexus - sjajan za nas geekove, najbolji telefon :P Mada ja bih uštekao još 100 evra i uzeo Galaxy s4.
Nisam ni dovoljno strucan niti iskusan da dajem savet, ali po onome sto sam za svoje potrebe istrazivao, kao i proveravao, pitao gledao - mogu da dam sledeci sud: nexus 5 koji mi je preporucivan i na koji sam se bio nalozio nije gledano po hardverskim mogucnostima dorastao telefonu za koji sam se odlucio - a sto je veca cena u pitanju taki valja praviti vecu buku i od sitnice, a iz nekog razloga samsung drzi cenu i nadam se da gresim ali cini mi se da je s4 bio skuplji, kada sam gledao cene, od modela tel. koji imam - a koji je daleko bolji. Tako da bih analogno primenio na starije modele ovo i dodao da kod njih valja viae paziti na hardverske sbosobnosti jer to ostaje kada update prestane da izlazi. I zamolio bih za objasnjenhe zasto su nexusi toliko popularni i "dobri za geekove" kako je gore u citatu navedeni?
Mozda je trebalo da izbrisem gore brdo teksta koje sam nastaplovao jer sam mnogo uscrpno ispricao slicnu pricu gore citiranu, i trebao da ostavim samo ovo pitanje za nexuse, ali ajd mozda bude vajde.
Inace kako se brise post preko ovog programa? xD

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk

Poslednja ispravka: __UM__ (9.12.2013 u 22:51)
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke