Prikaz jedne poruke
Stara 14.11.2013, 20:04   #37
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Inace, zamolio bih ako mozete da mi kazete koliki je hendikep - jer ja se zapravo dvoumim daa li je uopste vredno uzimati i pretplatu od 20e - posto ona zapravo bi iznosila 26evra jer bih dodao i paketic od 50minuta ka inostranstvu. Onda jos jedno pitanje u vezi paeta: vred li dodati gigabajte interneta, ova 2mi se cine dovoljnim jer ja bih, recimo na faksu, imao wifi kom pristupim svojim acc-om pa onda ovo bi bilo van kuce i fakulteta potrebno? Osim toga, posto u testovima tih telefona uvek se navode razne funkcije i mogucnosti, moze li mi neko reci kada se ne bi jurio trend, novitet i neki prestiz: sta je ono sto danas najvise koristi i ima odnos ulozeno:vraceno u najvecem plusu - za osobu, mene, koja je skromnih plateznih mogucnosti kada se uzme u obzir da se finansiram iz srbije a evo dosao sam tek u bec pre par dana da nastavim studije pa tek trebam da prodjem STEOP fazu i nakon nje bih tek krenuo da radim, ali vidim da bi mi znacilo da imam navigaciju, pristup internetu i postama, ali dalje od toga ni sam nisam siguran sta je zapravo korisno a sta luksuz i hrcak efekat?
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke