Prikaz jedne poruke
Stara 3.12.2021, 16:33   #3892
Super teška
Novi član
 
Član od: 3.1.2019.
Poruke: 12
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Imam ga pola dana, mislim da je prerano da sudim

Modernija je stvar u odnosu na stari D3 sigurno - pregledniji je, kanali su sortirani i ne skenira kompletnu frekvenciju stalno, vraćanje unazad, video klub... Takođe, ko ne poseduje smart TV - ovo ima identičnu YouTube aplikaciju kao moj LG smart TV, pa može da posluži i da "opameti" jeftiniji TV. Dalje od toga nisam zalazio za sad.

Što se tiče mana za sad - ima problem sa povezivanjem i update-ovanjem. Kod drugara je pri startovanju izbacivao neki overlay sa (slagaću) "Unavailable Service - 0" porukom, a ovi iz SBB su kod mene morali više puta da ga ručno resetuju da bi na kraju izbegli update i pokrenuli ga uopšte. I, kao i svi ti set-top box-evi - nije responzivan kao old-skul televizori, ali sa tim se treba pomiriti
Kod mene Eon ima problem: kada nestaje internet u tim njihovim prekidima, neće da radi vraćanje kanala. Ako se to desi, prvo treba izvaditi lan kabal dok Eon radi i vrati se nazad. Najčešće tada vraćanje kanala proradi. Ako se desi da proradi vraćanje ali da se dešava seckanje slike i zastajkivanja, tada reboot Eona odradiš i proradi. Toliko puta sam radio da sam ga "doktorirao".
Super teška je offline   Odgovor sa citatom ove poruke