Prikaz jedne poruke
Stara 3.11.2021, 18:07   #3890
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
gently kaže: Pregled poruke
pozdrav, imam velike probleme sa sbb-om. I ranije sa crnim ubee ruterom a novim EC belim ruterom često pucao internet tako da se radi o čudnom zastajkivanju koje se pojavljuje bez ikakvih pravila a najčešće prepodne. Prosto nestane veza i tako potraje nekoliko minuta i vrati se sam od sebe.



U pitanju je centar grada pa mi nije jasno o čemu se radi. Inače komp je vezan utp kablom pa nije do wireless konekcije. U SBBu kažu da sve radi bez problema a ja ludim pogotovu jer radim od kuće pa imam velike probleme pri radu od kuće zbog ovog problema.
mislim da sam skoro opisao da imam isti problem. od kada sam uzeo sbb bio je savrsen 6-7 meseci, ali poslednjih 6-7 stalno prekida u nekom periodu, ali nema pravila bas. ume da bude i u sred noci. prekidi kad krenu budu od po pola minuta a umeju i na svakih 7-8 minuta u proseku da budu i tako nekoliko sati.

imam beli technicolor modem, ali nije do njega jer znam da je radio savrseno pre. sbb niam ni zvao, nekako sam ubedjen da nece nista pomoci. jedino kad krene tako ume da pomogne da ugasis modem i upalis ga minut kasnije recimo. ali kapiram da nemas taj luksuz ako radis od kuce, ko sto sam i ja radio. bas sam pomislio kako, da nisam prekinuo sam, sada bih morao da prekinem, zbog neta. bezveze.

ranije imao telekom, on je prekidao nesto redje, al su prekidi trajali cesce. dzabe 25 megabajta po sekundi ako ce da prekida. radije bih da bude duplo sporiji a skroz pouzdan, ali eto. nema garancija kod nas ni za sta.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke