Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2017, 21:58   #11991
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Gift
Случајно наишао на ово и не могу да се пожалим. Веома занимљива драма – трилер, где задњих 20-ак минута заиста невероватно дочарава све што се развијало до тада. Градња карактера је посебно занимљива са доста уверљивом глумом.
Оцена 7,5/10.

The Beguiled
Занимљива драма где има радње, има дешавања, а и добра је глума.
Оцена 7/10.

Mine
Позитивно сам изненађен, јер није само “човек стаде на мину и оде кабум” него је истакнута и психолошка страна особе која се нађе у тој ситуацији. Арми Хамер је заиста одличан глумац и искрено, он и Идрис Елба би чинили одличног Хал Џордана и Џон Стјуарта.
Оцена 7/10.

Berlin Syndrome
Квалитетна психолошка драма. Поруке филма су сасвим јасне – са странцима велики опрез и никада не веруј људима.
Оцена 7/10.

The Boss Baby
Право изненађење. Нисам ни сањао да ће бити овако гледљиво, занимљиво и смешно. Прича је клише, а и наслутите већ на почетку правац, али то и није поента, већ сама реализација која је овде и више него добра.
Оцена 7/10.

The Dark Tower
Иако са клише радњом, добар је и занимљив, са добром глумом. Ликови су интересантни, а прича је створена за серију. У сваком случају, није ми било досадно, уживао сам и то ми је довољно.
Оцена 7/10.

Enemy
Занимљиво, мада је утисак осредњи на крају. Одгледао сам филм само због чувених Дениса Виленове и Џејка Гиленхала, али је прича о двојнику урађена тако да сам довољно задовољан.
Оцена 7/10.

Una
Квалитетна драма, иако са контроверзнијом тематиком.
Оцена 7/10.

My Cousin Rachel
Џора Мормонт се вратио из Вестероса на Земљу и сада је кум. J Елем, добра драма, посебно глума. Као и увек, прелепи, зелени предели Енглеске.
Оцена 6,5/10.

Ghost in the Shell
Солидан акциони флик. Визуелно, естетски, са свим оним костимима, ефектима и акционим сценама одличан. Са стране приче је пуно упитан и предвидљив, посебно јер сам се овога нагледао, али не могу да кажем да ме овај филм није забавио. Добар избор главне глумице и препорука ако вам се гледа визуелно добра акција.
Оцена 6,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
shrafko (19.12.2017)