Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2021, 12:55   #3230
Carnex
Veteran
 
Član od: 15.1.2006.
Poruke: 865
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 221 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
dario_cile kaže: Pregled poruke
Ne znam kako vecina gleda na to,ali neko kaze da je ovo masterpiece ili nesto sto je najbolje dosada igrao,ja sam iskreno proveo nekih 8h igrajuci ovu igru,prosto mi nije legla ne znam zasto(mozda joj nekad kasnije da ponovo jos jednu sansu)
E da na ovom linku se vidi koliko joj je "peglanja" potrebno da bi imala epitet masterpiece

https://www.facebook.com/watch/?v=440801543618817
Sasvim razumem tvoje viđenje ali pokušaj da imaš dve stvari u vidu

1 - ljudi imaju različite prioritete kada su u pitanju igre. Za mene je atmosfera igre majka janja i Cyberpunk 2077 me je time osvojio. Fantastično preneta kipberpank atmosfera sa odličnim pisanjem i pričanjem priče.

2 - Iako je ovo daleko od prave RPG igre (mada bliže nego na primer Mass Effect posle prvog a i za prvi je diskutabilno), ovo je i dalje najviše popalilo RPG fanove a mi smo navikli da se naše najbolje igre raspadaju. To nije dobro ali navikli smo. Lično obožavam Vampire the Masquerade Bloodlines a ta igra je imala toliko problema kada je izašla (ima ih šakom i kapom i dalje posle decenije i više krpljenja) da sam prva vrata u igri morao da otvorim iz konzole. Isto tako sam završio i prvu misiju. Malo blaže reči mogu reći za druge igre sa spiska najboljih RPGova svih vremena poput Arcanum: Of Steamworks and Magic Obscura ili Fallout New Vegas.

Sačekaj dve godine pa će mo da vidimo koliko će ti se svideti igra kada bude cela.

Poslednja ispravka: Carnex (20.1.2021 u 16:37) Razlog: Ispravke grešaka u kucanju
Carnex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Carnex na korisnoj poruci:
player1 (20.1.2021)