Prikaz jedne poruke
Stara 22.12.2020, 19:41   #128
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hollow Knight

Konačno sam je instalirao i krenuo da igram u petak popodne. Trenutno stanje save fajla - 46h i 94%. Neverovatno iskustvo, ne mogu da se odvojim od igre. Zeznuo sam se što nisam obeležavao na mapi ili zapisivao sa strane kad naiđem na dead end, zaključana vrata itd. i zbog toga izgubio mnogo vremena u lutanju, ali su kretanje i borba toliko dobri i fluidni da mi nikad nije bilo dosadno. Ogromna količina opcionog sadržaja je tu kao šlag na torti, ko istražuje svaki kutak mape uvek će otkrivati nešto novo iznova i iznova, bio to običan chest sa Geom, delić lore-a, novi upgrade ili potpuno nova oblast.

Sad bih trebao da napravim listu šta je još ostalo uraditi u igri, mislim da sam završio sa otkrivanjem mape. Trenutno sam u koloseumu kod treće arene, ostao mi je mislim jedan Dream Boss koga treba da nađem i upgrade Dream Nail-a. Našao sam i Godhome, ali je to pretpostavljam sam endgame sadržaj iz poslednjeg DLC tako da ću to ostaviti za kraj. Naravno nisam ni prešao igru još, ostao je poslednji boss (ako je zaista poslednji) ali rekoh da odradim još šta mogu pre toga. Nisam naleteo ni na šta što ima veze sa nazivom drugog dlc Grimm Troupe, tako da ostaje i to.

Šuška se da će Edge magazin imati vesti vezane za Silksong 31. decembra tako da nas možda očekuje i izlazak za koji mesec.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
Akumu (25.12.2020)