Prikaz jedne poruke
Stara 14.8.2018, 15:01   #85
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Pristupačni USB DAC-ovi

Potvrđujem.

Stigao mi je u petak i planirao sam da se javim ovde. Duel sa HRT-om je bio kratak i u korist D30 koji je trajno ostao na polici. Sviđa mi se što ima i optički ulaz pa sam već naručio kabal da ga spojim sa TV-om (HBO, Netflix... svi imaju visok kvalitet zvuka pa za filomve će vredeti). Nema izlaz za slušalice zato ali šta je tu je. Pakuju ga u prilično velikoj kutiji pa je zakačio kompletan tretman carine od ~32 €.

Zvuk je stvarno dobar, energičan, pun detalja lepo raslojenih u širok stereo. Definitivno je na utegnutoj strani pa ako recimo neko voli malo basom i mid-basom podebljan zvuk možda mu ne bude po volji. Da ne bude zabune nije bas plitak, kopa dublje od svih što sam kroz temu pominjao (samo HRT ide jednako duboko) ali je brz i disciplinovan pa u prvom mahu deluje kao da ga malo fali. Dinamika zvuka, npr. kad se naglo okine žica i sl. je veća nego kod ostalih DAC-ova koje sam ja imao priliku da čujem tako da zvuči prilično uzbudljivo. Pa kome ne treba izlaz za slušalice ima moju toplu preporuku.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
HSVstoned (7.11.2018), Picard (14.8.2018)