Prikaz jedne poruke
Stara 2.1.2017, 19:00   #27
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 01/2017

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
da, i ja bih glasao za hilari. Iz identicnih razloga. Mirna berza, sigurna racunica. Nema veze s emocijama. Problem je sto smo mi navikavani da se uvek glasa i bira emocijama. Pradedovi? Ma daj, svima nama je cilj udoban i siguran zivot.
Управо о томе се ради. Обама, Арапско пролеће, имигрантска криза, Европа у страху. Са Хилари би било још горе, дакле није се ту бирао председник месне заједнице већ неко ко има далеко шири утицај, глобалан практично. Али вама који одете у Америку све то постане небитно и далеко, што географски и јесте тачно али само тренутно.

Но, то ме мање нервира од фашистичке политичке коректности и поремећеног система вредности и победа Доналда Трампа је истовремено пораз и свега тога, што ће се по мени видети у наредних пар година.

А то ће променити и Европу и модел решавања одређених проблема и зато победа Доналда Трампа можда није победа јапија са Вол Стрита али јесте победа за обичног човека широм света. Јер ни САД нису Њујорк и Калифорнија (где је Хилари победила са великом разликом) већ остатак где се живи потпуно другачије.
Rockstar je offline