Prikaz jedne poruke
Stara 25.6.2011, 17:35   #44
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Memory could not be read, address XXXX

Pozz! Volio bih da ovo procitate. Pa mozda se nadje i neko ko ce moci da mi pomogne. Imam problem sa snimanjem/pokretanjem pozicija u role-play igrama.


1)

Igram Geneforge. Pokrenem igru, ucitam save. I kada pokusam ponovo da snimim poziciju pukne sistem i pojavi se poruka:



Opet udjem u igru. Povratim, pokusam da snimim i pojavi se isto. Moram da naglasim da snimanje prodre i zapis ostane ali opet moram ispocetka da ulazim. Takodje ne mogu da izadjem iz grada u kojem se nalazim. Kada god krenem da izadjem, igra isto puca i pojavi se prozorce:



A odmah nakon toga poruka:



Kod svih save state lokacija desava se isto. Tako da sam trapped, sto bi se reklo role-play zargonom.



2)

Otvorim Visual Boy Advance, emulator za GBA igre. Pokrenem igru Pokemon FireRed. I kada pokusam da ucitam snimljenu poziciju, pukne sistem i pojavi se:




To me tako iziritira. Pa pokusavam i dvadeset puta, i tek iz dvadesetog puta mi se nekim cudom ucita save. I tako igram bez ikakvih problema. Ali kada zelim da snimim opet puca igra i iskace slican prozor. Doduse kao i kod prethodnog primjera save ostaje sto mi je mnogo puta puno pomoglo. Ali cinjenica da ne moze dva sada da se pokrene save state ostaje veliki problem.

Ima li nade za mene posto sam u obe igre postigao ogroman progres? :-k


3)

Evo jos jedna primjer problema. Kada povezem MP3 plejer sa kompom, pojavi se prozorce:



Idem na OK. Otvori se Windows Media Player, sistem se zaledi na par sekundi i izbaci mi poruku:






Imam laptop>

Intel Celeron CPU 2.13GHz
Mobile Intel 965 Express Chipset Family
RAM 0,99GB
Hard Disk 82GB
OS Windows XP SP3
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke