Prikaz jedne poruke
Stara 4.3.2009, 13:01   #17
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Kao i svaka druga stvar, jedno vreme će biti popularna, a onda će polako da se vrati u neko "normalno" stanje. Nema potrebe da paničite.
Bogami on raste i raste, prosle godine je prestigao myspace, a sada ugrozava i Microsoft Network (msn) odnosno LIve.com ,chak i M$ to uvidja , i sta je preduzeo M$ sa novim live messenger-om 2009, sada nude kada dodajes kontakte u Messenger, da importejes sve prijatelje sa facebook-a koji koriste WLM a i da posaljes invite ostalima na fb da instaliraju i da koriste WLM



Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Samo da kažem, ja imam facebook profil, pošto vidim da postoji neki nagon da se predoči da nemate nalog, valjda da bi pokazali da vi ne padate tako lako na sve i svašta.
Citat:
gorann kaže: Pregled poruke
Имам отворен facebook налог,и не сматрам себе због тога идиотом.Нашао сам људе које стварно дуго нисам видео.
Имам 29 година и нисам наложени пубертетлија па да сада тамо тражим љубав свог живота или нешто слично.Многи људи када чују да имаш тамо отворен налог одмах ********************************ју како мора да ти фали неки ку...И нисам се тамо пријавио да бих ћаскао са комшијом,њега видим свакога дана.Највећа преднос свега тога по мени је то што могу да комуницирам,како-тако,са људима из свих крајева света,пошто као и велика већина људи у Србији о путовањима могу само да сањам.
Наравно да има много идиота и на facebook-u као и свугде другде и наравно да је болесно запостављати реалан живот зарад виртуелног.
Некоме интернет служи само да би скидао филмове,музику,игре,....Мени је то можда и дискутабилније него ово.
Све у свему,за сада се не осећам угроженим.Кратко време сам тамо,око месец и по дана.Чим будем осетио прве симптоме "одлепљења" јавићу.Мада можда тада буде касно...........ха,ха,ха,ха,ха..............
Naravno da i ja imam profil, i nekih 10 - 20% vremena koje provodim na internet-u mi ode na facebook, i nemam nista protiv ideje facebook- a tj. kako je zamishljen ,nego pomalo mi smeta sto je dao PREVELIKU slobodu i komociju svakom da moze da radi sta hoce, i svaka chast ljudima koji ga koriste pametno, kojima chini uslugu i kojima zavrshava posao, ali mnogo je vishe onih besposlenih (kao sto rece Kuzma u najnovijem SK) a pogotovu u Srbiji koji ga koriste u pogresne svrhe kao lazne humanitarne akcije, svakojake prevare, glupiranja, pedo......, and other, i njihove raznorazne glupave aplikcije, bezvezne grupe tipa "ovo je grupa za one koji neznaju sta ce sa sobom" ili "hajda da u ovoj grupi sakupimo vishe ljudi ne go u ......" , ,bezvezni fan klubovi , eto kad sam vec kod toga i ja sam dobio od skora privilegiju da kreiram "Pages" a neznam na koji nachin sam zasluzio, sve u svemu nisam protiv Facebook-a i ostalih Social Networking sajtova, vec protiv anarhije koja tamo vlada

Poslednja ispravka: Predrag Stankovic (6.3.2009 u 13:02) Razlog: losa slika
Predrag Stankovic je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Predrag Stankovic na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009)