tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 5.11.2021, 11:09   #60
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Kako nisi vidio? Kada otvori meni i pravi strele st je to nego craftovanje. cim je craft tu to znaci i skupljanje resursa (sto je i spomenuto u videu od strane naratora). Sta je pljackanje kocije sa blagom nego outpost iz ubisoft igara. Veliki dio videa je kretanje kroz svijet bez neke interakcije (a realno koliko je art stil dobar vizuelno igr nije neki vrhunac da se sada odusevljavas renderovanim predjelima). NPC-ove koje smo vidjeli u vide-u sa kojima ima neke interakcije su standardni Souls NPC-ovi koji statiraju u nekom cosku i kroz citav dijalog imaju istu pozu.
Ne kažem ja da ti nisi video to što si video, ali to je prosto tvoje viđenje igre koju možeš a i ne moraš da odigraš.Ne mislim ništa loše ali ponavljam još jednom, Far Cry 6 si, iako je ispao još jedna, 6. po redu varijacija na temu, odigrao i igra je igra meseca u SK-u, ali ti je mapa u ER-u generična i svet prazan. Tamo gde si ti video praznu mapu ja sam video predivnu, sumornu, DS igru na steroidima, gde sada imam toliko novih mogućnosti a u okruženju koje na svakom svom koraku miriše na From Software, ne na Ubi, ne na EA, niti na bilo šta slično već na From Software.Napravili su OW, to mora da ima neku cenu.Suma gde se sunjas pored onih nakaza predobro izgleda.Tamo gde si ti video pljackanje kocije sa blagom i ubi outpost ja sam video mehaniku iz Sekira u DS okruženju, a onda u zamku Stormveil, DS u svom svom sjaju.O bosevima koji su se videli u klipu da ne pričam! Svet jeste otvoren, nije morao da bude, ali zaista ne znam šta očekuješ u svetu kakav smo do sada dobijali od njih.Jel treba u otvorenom svetu da neprijatelji onako teški kako umeju da budu, budu na svakom koraku? Ili da bude ne znam koliko NPC-eva koji će da imaju ne znam kakve animacije dok vodite duge razgovore pored vatre? To nije From Softwre... Sekiro je bio dosta otvoreniji od DS-a pa opet to nije bilo ne znam kako popunjeno, ali koga je bilo briga?Za mene, ono što sam u klipu video, prevazilazi očekivanja...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
Aibo (9.11.2021), pentraksil (5.11.2021), Vlajk@ (6.11.2021)