Prikaz jedne poruke
Stara 1.12.2007, 23:08   #10
deXtar
Novi član
 
Član od: 14.8.2007.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Windows i njegova instalacija se zamrzavaju

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
izvini, greska u kucanju, sry ako sam te uvredio

Graficka...o pobogu, jesu li ti serviseri sredili neki racunar uopste?Kakve veze ima graficka sa instalacijom wina, tacnije zamrzavanja kad se one uopste ili vrlo malo koristi u instalaciji (mozda da prikaze onu plavu pozadinu, slova i onu sivu traku)...Za3bali su te za stotku.trazi da ti vrate staru grafulju i napomeni im da provere svaku komponenetu posebno ako znaju to da urade

Poslusaj me, nabavi negde neku Live distribuciju linuxa, ubaci u dvd/cd drajv, restartuj kompjuter, i podigni linux sa live cd-a.Preporucujem ti knoppix jer on prilikom podizanja prikaze ti screen gde proverava sve komponente, i tacno mozes da vidis koja komponenta brlja.

Ukoliko nemozes da nabavis linux, sumnjam da je do HDD-a.Koji HDD imas i koliko je star?
eo nastavak ... btw, nisi me uvredio desi se greska jbg
vratio ga ja jutros u servis ... kazem ja njima: reklamacija, ne mogu da podignem windows, tek on mene prekide sa recima: pa naravno, kad ga nisam instalirao, rekli ste da cete sami to .... kazem ja: sacekaj da zavrsim bre!! opet mi se blokira, nisi mi resio problem za koji si mi naplatio ... i on vidi i stvarno mu se zapuca gde i meni opet ... ostavim mu ja, zove on mene na poslu i kaze: da li ste skoro imali problema sa napajanjem? kazem ja: ne, nisam imao kad da imam problema, novo je i kuciste i napajanje i hdd i DVD rezac ... tek ce on: uh ... ( ja umro odsmeha ) pitam ja njega opet ... jesi li proverio plocu? kaze on, nisam sad testiram RAM .... pa zasto? pitam ja njega .. kaze on: jeste mozda vratili vasu staru graficku? jesam, rekoh, tu ti je sve ... dobro, videcemo sta je ali do ponedeljka nista ... reko, ma ok, samo resi vise problem .... ako mozes, ako ne, reci pa cu odneti drugde .... i tako .... do ponedeljka i nove price nadam se da ce neko iskoristiti ovo za clanak jer je vraski dobra prica


inace, ja sam radio kao serviser ali nisam imao sad viska plocu da proverim i zato sam i odneo u servis ..... a on meni od Vuka do Novaka ... o Gospode Boze!!

Poslednja ispravka: deXtar (1.12.2007 u 23:25)
deXtar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke