Prikaz jedne poruke
Stara 2.10.2010, 13:40   #25
Virus
Novi član
 
Član od: 8.2.2008.
Lokacija: Becej
Poruke: 23
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Angry Re: MTID, MTU i SK: Šta nam treba za dobru eTrgovinu?

- Hocu da kad mi legne uplata na paypal iz neke Amerike ili Kine, odakle god, da mogu da je podignem, da taj novac mogu da koristim!
- Hocu da kad nesto platim 33 dolara, ne platim carinu i kojekakve idiotizme jos 67 dolara!
- Hocu da carina bude kao u normalnim drzavama, da bude u procentima, a da to ne bude 85 ili 185 procenata!
- Hocu da se osetim kao stanovnik neke napredne zemlje, a ne kao bednik!
- Hocu da na listi zemalja kojima neko isporucuje robu bude i ova moja jadna zemljica!
- Hocu da imam stalnu internet konekciju, a ne da se ona prekida konstanto.
- Hocu da stalno imam struje, da bih mogao da kupim kad hocu i sta hocu!
- Samo hocu da zivim normalno, da me niko ne muze i ne pravi budalu od mene. Da kad odem na neki sajt, niko ne prevrne ocima jer sam iz Srbije, bar sto se tice placanja i dostavljanja robe meni, tj. kupcu iz Srbije.
- Necu da budem ogranicen na velicinu ili tezinu robe koju kupujem.
- Kada hocu nesto negde da posaljem, da ne moram da prodam kucu da bih to uradio.

Ima mali milion stvari koje hocu, ali sam svestan da zivim u ovom zapecku civilizacije, ovde nikad nece biti onako kako treba da bude, jer smo ultra skloni mitu i korupciji. Zna onaj jedan pro**eti koji je... Sve nas drzi u mraku vec godinama, ako ne i vise. Da sam sacekao da se smirim, pa onda napisao ovo, mozda bi bilo smislenije...
Eh, hocu...
Virus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Virus na korisnoj poruci:
smarkovic (7.10.2010)