Prikaz jedne poruke
Stara 19.6.2007, 23:38   #23
Sol-Badguy
Veteran
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa upravljačkim uređajima

Ne znam da li je ovo problem vezan za upravljački uređaj više mislim da je u vezi sa matičnom ili šta već. Dakle, instalirao sam Vistu jednom i pošto mi se nije svidela, i često je izbacivala BSOD uninstalirao sam je i vratio se na malo manje zlo - XP. E, sad jednom prilikom kad mi je mlađi brat došao u posetu i ja mu pustio jedino parče softvera zabavnog karaktera koje sam imao na kompu, neki Matrix sa izbegavanjem metkova, ali korišćenjem fizike, dok drugi igrač pokušava da te pogodi ciljaljući mišem i pucajući primetim da miš ima izvestan lag. Reko proći će. Nije prošlo. Kada mi je brat otišao ja gasio komp i očistio konektore na mišu i tastaturi (pošto je i ona počela da laguje) i nešto tu izvlačio štakora i tastaturu i gurao opet, i, nekako proradi lepo. I sve je bilo ok do pre par dana. Tada se problem opet javio. Kada previše brzo kucam po tastaturi sve se čuje onaj beeper ili kako se već zove onaj primitivni zvučnik u kućištu. Miš laguje nenormalno, a sinoć oko 2 ujutru se normalizovao, ali kada sam popodne probao da igram WoW opet je počeo da pravi probleme. Nekad se sam od sebe sredi, nekad radi ok pa opet pošandrca. Pošto mi je komp non-stop uključen (non-stop online pa skidam sve i svašta) mislio sam da je problem u tome, pa sam ga ostavio isključenog jedan dan ali nema napretka. Drivere za matičnu sam instalirao lepo, pre sat vremena sam reinstalirao XP i opet zeza. Temperatura CPUa ne prelazi 40C tako da ne znam u čemu je problem?! Probao sam sa 3 različita miša i svi su imali iole sličan, žalostan, rezultat. Hlp any1? A stvarno mi se ne daju pare za nove delove jer skupljam pare za PSP.
Sol-Badguy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke