Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2019, 11:13   #1
orevicm
Član
 
Član od: 31.7.2012.
Lokacija: ćićevac
Poruke: 68
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Dogradnja starog lap topa

I ako sam nedavno za oko 1400 evra sklopio pristojan racunar odlucio sam da ne prodajem svoj omiljeni lap top koji mi je do sada vrlo dobro sluzio i ako sam ga puno mucio dugackim renderima.To je jedan od onih dobro poznatih Toshiba Satellite c660 D lap topova.Realno njegova cena mozda je bila oko 200 evra pa mi se nije dopala ideja da ga prodam a i potreban mi je kao "terenac".Elem posle malo listanja po netu odem u EMMI pa na postojecu RAM memoriju od 4gb dodam jos 4 a HARD disk od 500 gb zamenim SSD-eom iste velicine.Zajedno ulaganje oko 9 000 dinara.Iskreno receno nisam se nadao da ce od toga biti neke vajde ali pogresio sam.Sa instaliranim Windovs 10 umesto sedmice lap top je puno brzi te s njime lagano radim krace rendere do 5 minuta kada nisam uz racunar a imam takvu potrebu sto mi se cesto desava.
Ako je neko u dilemi u kakvoj sam ja bio u vezi s ovim iskreno bih rekao i preporucio da se ovakvo ulaganje isplati.Naravno pre ulaganja treba dobro pogledati uputstvo za svoj lap top te da li i koliko moze da mu se doda ili zameni.
orevicm je offline