Prikaz jedne poruke
Stara 25.4.2020, 14:07   #1525
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Retrospektivno gledano, kao neko kome se svidela Andromeda, najsvetliji delovi igre su oni koji nemaju veze sa open worldom (kao companion misije).

Uz sve ranije receno od mene u temi, i dalje mislim da je Andromeda mnogo bolja igra od Inkvizicije, nezavisno od toga sto je Inkvizicija bila veci komercijalni uspeh.

Nadam se da ako Bioware bude pravio novu Mass Effect ili Dragon Age igru da se nece fokusirati na open world, jer se vidi da im to ne ide od ruke.
Slazem se...ME Andromeda je dosta losija igra od prethodnika ali mi je fino legla....Mnogo bolje igra od Inkvizicije (po meni) koju sam pocinjao jedno 4 puta i nikako da prodjem prvih par mapa.

@altb

Nista te ne kosta da probas, a ako zelis sa najnovijim pecevima i ostalim (ipak je bolje sa njima) imas na Originu basic access za jedno 4 evra.
Pisao sam i ja u ovoj temi poprilicno, obozavam starije ME, i iako je Andromeda dosta losija igra ipak me je zabavila. Ima dosta problema ali nije bas toliko losa igra. Ocekivao sam nevidjeno smece ali mi je ipak fino legla. Meni je Inkvizicija ispala mnogo praznija i mmo-like sa gomilom skupi ovo skupi ono kvestova koji ne vode nicemu.. Ovde si makar imao neku naznaku normalnih sporednih kvestova.
Ne ocekuj previse i mozda te igra i zabavi za sitne pare
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
altb (25.4.2020)