Prikaz jedne poruke
Stara 19.3.2020, 15:30   #1039
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Znam da ima ljudi koji ne misle kao ja, ali za ovakav biser od igre, za ovo interaktivno umetničko delo zaista ne treba žaliti pare. Od kada je izašla 5. novembra utrošio sam više od 600 sati u igranje ove (i još uvek je igram) i manje od sat za igranje ostalih igara koje imam na računaru (tek toliko da testiram novu grafičku).
Naravno, znam da ima onih koji vole da se opuste i bez upotrebe sivih ćelija roštiljaju po svemu što se miče uz galimatajas šljaštećih efekata i to poštujem, jer RDR2 je igra kojoj zaista moraš da se posvetiš da bi izvukao maksimum iz iste. Ali ako neko voli "open world" igre, onda ne treba da razmišlja ni sekunde da li će zažaliti novca.
Jer, kao što je napisao Qzma u recenziji u SK, posle ove igre svaka druga Open World igra liči na nešto izvučeno iz nosa i urolano u kuglicu. Čak mi i jedan Witcher 3 pomalo deluje kao lutkarsko pozorište. A ponekad se uhvatim da više uživam u lovu, ribolovu i ispunjavanju ACHIEVEMENTA nego u samim kvestovima i priči igre.
Samo da nije gomila kretena ruinirala RDR2 online ova igra bi bila nešto što bi je skinulo sa trona tek sa GTA VI.
Osim Cyberpunk 2077, ali nešto sam skeptičan...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Lex987 (19.3.2020), Marko Radonjic (19.3.2020), rendzer25 (19.3.2020), Stenmark (19.3.2020)