Prikaz jedne poruke
Stara 23.5.2019, 23:40   #59
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Total War: THREE KINGDOMS

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Je li vrijedna, ako se uporedi sa shogunom?
Natukao sam nekih 5 sati u igri danas sto ne pamtim kada mi se poslednji put desilo... verovatno jos od The Witcher 3 no-lajf dana. Obicno igram nekih sat-dva dnevno max, ako i toliko.

Igra je po meni najbolji TW jos od Shogun 2 (makar mi za sada deluje da ce biti tako ). Ukratko:

+ Diplomatija je definitivno najbolja u serijalu. Daleko vise opcija imate nego u ranijim delovima.

+ UI je odlican. Prelep artstyle i lak za koriscenje. U igri imate i video tutorijale preko TW Acess ako vam je nesto nejasno.

+ Soundtrack je mozda jedan od najboljih jos od ROME I.

+ AI na campaign mapi mi deluje da je bolji nego pre. Regrutuju jake armije, agresivni su. Videcu kako ce biti tokom end-game dela kampanje. U bitkama je i dalje nista posebno, deluje mi da je na istom nivou kao u WH2 (sto znaci i dalje nekih 100x bolji nego onaj iz Rome 2/Attila).

+ Moje iskustvo je bilo bagfree. Optimizacija je solidna, radi bolje nego WH2. Turn times su nekih 10-15 sekundi max za razliku od WH2 gde mi je u mortal empires kampanji treba nekih 60 sekundi na samom pocetku kampanje, kasnije jos duze.

Total War: THREE KINGDOMS - Forge Your Legend
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
dushke (24.5.2019), Isko (24.5.2019), pentraksil (24.5.2019), Vladimirus86 (25.5.2019)