Prikaz jedne poruke
Stara 1.8.2009, 18:44   #20
ilijar10
Novi član
 
Član od: 19.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Au,moj prvi dodir sa linuxom se desio prosle godine.Bio je to ubuntu 7.10 .Cuo sam kako je linux otporan na viruse,ima prednosti u programiranju itd i meni se svidi,ja reko,kako da nadjem,i odem kod lika koji mi narezao , uzo mi nekih 200 kinti valjda,nebitno Digao na HDD bez dual boot-a,malo uzivao,zezao se i prvi utisci su bili super,a najvise mi se svidjao linux jer malo korisnika koristi linux,vecina windows,a od te vecine,vecina ni ne zna da postoji linux,niti znaju sta je to . To me isto odusevilo xD . Posle toga , cujem za BackTrack kako je opremljen za testiranje bezbednosti,pa se i za to zanimam,i onda sam koristio BT3 , ali samo sa live CD-a,jer nisam mogao da ga dignem na HDD,nisam znao.
Kasnije sam probao i kubuntu. Tako da sve u svemu,probao sam samo ubuntu,kubuntu,backtrack. Trenutno imam na HDD BackTrack i windows ( moram zbog brata) i tako,odusevljen sam linuxom,i linux je moj primarni izbor A kad cujem kako imaju problema sa virusima,kako antivirus ne valja ..... uzivam jer ja nemam taj problem hehehehe

A od kad imam linux, i kad sam skontao koliko je zapravo bolji od windows-a,nesto i mrzim windows,nekako ga ne podnosim
ilijar10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ilijar10 na korisnoj poruci:
Zort (22.11.2012)