Prikaz jedne poruke
Stara 13.11.2015, 10:11   #9984
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Baš dobar film, totalno otkačen.

Skoro sam ponovo gledao Lebovskog i opet mi je bio super, svaki put mi je nešto drugo smešno. Ne mislim da je najbolja komedija ikada, ali daleko od toga da ga ne treba pogledati. Ljudi koje znam ga ili obožavaju ili misle da je sraanje.

A Maxa bolje ne gledati jer vam se neće svideti, naročito ako volite igru. Valberg je dobar glumac, ali nije dovoljno dobar koliko je sve drugo loše.

Kad si pomenuo Maxa Romantic, setio sam se filma koji baš dugo nisam gledao, a koji je po mom mišljenju klasika. Ko voli odlične dijaloge, akciju i "malo" smeha od mene topla preporuka. Nije pravljen kao danas što ih prave da budu spektakularni i galaktički, ali je odličan film. Nije Bog zna kakva radnja, ali je odličan film. Znam, podseća na Die hard, ali je odličan film. Da ne smaram dalje, odličan film, tako su ih pravili valjda.

The Last Boy Scout 1991

Spoiler za scenu kad mu crnja prilazi u baru:
Jimmy Dix: Hi, you're nobody.
Joe Hallenbeck: Shhh, don't tell anyone.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku mentolbrebombona na korisnoj poruci:
Aibo (13.11.2015), caine (13.11.2015), N3n0 (15.1.2016), simke85 (13.11.2015), Skenderevo (14.11.2015)