Prikaz jedne poruke
Stara 6.4.2015, 10:30   #492
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 366
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Re: Problem: kompjuter "ćuti" kada se uključi

Pozz. Drugar mi juce donese kuciste, kaze: "Ne baca sliku na monitor".
Starija malo konfiguracija i sama sreca imao sam takvu jos jednu pri ruci pa sam neke stvari uspeo da proverim-konkretno grafiku. Agp je grafika ATI 9200PRO, kada je izvadim i ubacim u drugi racunar radi potpuno normalno sto znaci da je ispravna i da do nje nije.
Dakle racunar kada se upali kuleri se vrte ali nista se ne desava. Ne cujem HDD da radi(da podize sistem). Beepova nikakvih takodje nema. Vadio sam i ram memoriji i bateriju od biosa, nista nije pomoglo. Na kraju izvadim HDD, ubacim ga u moj komp on ga ne prepoznaje, ubacim ga u onu drugu stariju masinu-takodje ga ne vidi. Ok, kapiram da ima problem sa HDD-om ali mi nije jasno zasto bas nikakvu sliku ne baci na monitor, nema beep kodova-deakle ne pisti cak ni kada mu se ram memorija izvadi. jedino jos napajanje nisam probao ali cisto sumnjam da bi to ista pomoglo. Interesuje me vase misljenje, da li je nekim slucajme maticna odsvirala svoje? Ponavljam, HDD nije prepoznao u ova dva racunara u koja sam stavljao. Takodje sam pokusavao drugi ispravan HDD da stavim u njega ali ista prica, ni da se javi, smo vrti coolere i nista se ne desava
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke