Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2019, 0:12   #188
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Jedini razlog sto jos nisam kupio Odiseju vec cekam Cipiripija da odradi Gold ediciju je upravo uska povezanost grindovanja smeca od side questova sa mogucnosti da se odigra glavna prica. I nemoj da mi neko kaze kako treba uzivati u igri i iskusiti sav sadrzaj - pusti igraca da igra kako hoce... ili mu nemoj nuditi XP boostere da bi igrao onako kako zeli.


Overwatch je bukvalno jedina igra koja je mikrotransakcije odradila kao najmanje moguce zlo. Sve ostale ili imaju P2W mehaniku ili se koriste jeftinim psiholoskim trikovima (limited time event - gledam opet u Ubisoft i njihov bezobrazluk sa Siege skinovima).

Ne znam kako je u RDR Online, ali ako su bar SP deo postedeli pilicarenja ala Ubisoft - moze im se oprostiti. Ipak nije competitive MP igra. Pogledajte sta CoD radi poslednjih par godina - najbolja oruzja u RNG loot boxevima. Pa Black Ops IV je ubacio kutije NAKON izlaska igre i NAKON objavljenih recenzija gde su hvaljeni kako nema P2W mehanike i slicnih za*****cija. Kupio sam ga za 12$ u Humble Bundlu i opet osecam da sam preplatio to cudo. Bar je nesto otislo za charity, i to je najpozitivnija stvar o proslom CoD-u.

Sorry za off.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke