tema: Napajanja
Prikaz jedne poruke
Stara 11.7.2018, 10:09   #3753
senje
Član
 
Član od: 1.8.2016.
Poruke: 77
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Napajanja

@decoy - пошто радим у Корелу, тј. све намештам тако да бих радио у Корелу, графичка скоро да уопште није битна. То могу да ти посведоче лично људи са форума корисника Корела и званични подаци о хардверским захтевима на сајту Корела. Ја нисам веровао колико тај програм не захтева јаку графичку, па сам чак и контактирао кориснички сервис Корела (онај њихов чет) и начекао се да они то провере како би ми на крају рекли да је то што пише на њиховом сајту све што треба да знам.

https://support.corel.com/hc/en-us/a...-Requirements-

Ја кад сам хтео да купим четири пута јачу графичку од најјаче тражене, људи су ме по форумима (и овде и на Линус Тех Типсу) питали зашто бих уопште куповао тако слабу графичку.

Није исто радити у Корелу и у Адобиу. Рад у Адобиу, макар по тим званичним подацима, тражи јаку графичку. Најјефтинија графичка за Адоуби мени је скупа. Најмање што траже је gt970. На сајту itsvet који приказује домаће тржиште то не постоји, а пошто је то минимални захтев, ја гледам шта је најслабије од свега јачег да бих уштедео. То је gtx1060. Најјефтинији од тих модела је 29015 динара. То је за мој новчаник научна фантастика тренутно.

@Aibo - Хвала на савету. Само ме је бунило да ли ја треба да саберем потрошачке апетите свих делова хардвера, да их саберем, па да онда бирам напајање и да ли то напајање морам некако да подешавам према томе. У смислу, ако је јако, да га смањим.
senje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke