Prikaz jedne poruke
Stara 23.4.2008, 10:18   #404
Dimebog
Novi član
 
Član od: 5.4.2008.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Ja te stvarno ne krivim sto si izasao. Ali nije bas u redu da zakazes war, onda izgubimo par partija, i ti odjedris negde a mi ispadnemo budale. To bas nije lepo jer smo stavili svoje obaveze po strani da bismo te ispostovali a ti zapalis negde. Kao kad dobijamo ti si srecan, ako gubimo, ti napustis war, i jos najbolje od svega - svi drugi su ti krivi. JSO ima samo jednu je***u taktiku, i to smo shvatili odmah. Sto nisi isao pored B, i drzao frag u ruci samo da ga bacis kad cujes da pocne da postavlja. Toliko jednostavno eto. Posle kad si poceo da besnis ja sam poceo to da radim ali ne mogu sve sam. Ja mogu da skinem njihov snipe, ali fizicki treba vremena dok odem do tamo, a neko mora da ih spreci da postave bombu. Stvarno ne vidim gde sam bio kriv. Takodje ne vidim da nam je taktika bila losa sem sto ste bili uzasno spori. Cak da smo igrali 100% stihijski, mogli smo da ih dobijemo - ja sam u proseku imao dva kill-a po rundi. Da su svi imali u proseku po dva kill-a, ne bismo morali ni da im defuzujemo bombu... Kad si izasao dobili smo ih istu partiju, i zamenili smo strane, jos neko je izasao, i dobili smo ih jos dve i to 3v5.

I na kraju. Ja sam ti lepo rekao da uzmes snipe i da cekas na spawnu i da im smaknes njihov cim se pojavi. Tako ja ne bih morao da obilazim pola mape nego bih mogao na nesto pametnije da potrosim vreme. Tek toliko! I ti si odmah poceo da besnis nesto. Koja bi bila razlika da sam ti preko TS rekao da uzmes snipe? Ti bi me kao poslusao?

E, 'bez page-a, smokeya i dada'. Pa jel ti mislis ceo zivot da se shlepash na ta tri igraca? Pa vidis dada i nije u klanu. Odigrao je jedan war UKUPNO sa nama i otisao. I ti vec znas da nam bas on treba..... Page je odigrao dva ili tri, i to kad smo igrali protiv NNN i JSO. Saberi se malo. Ako ti se ne svidja da gubis, a ti nemoj da zakazujes war. Ili zakazi samo za tebe i tvoje drugare page-a, smokeya i dada. Takodje i za ligu. Ko ti je uopste rekao da nas prijavis? Vecina nas nije ni znalo. Niti nam iko govori kad je war za ligu da bismo znali. Ne mozes da ocekujes da ce svi biti tu 24/7 cim ti kaze 'ulazi na war!' jer nas ovde ima i odraslih i zaposlenih, i ljudi koji moraju u napred da planiraju vreme. Toliko o tome.

Ti si vec u dva navrata kao napustio klan. Niko se posebno nije zicnuo zbog toga, ali ako mozes malo manje buke da pravis pri tome? To niti ikome pomaze niti ti odajes utisak da si previse 'zreo' za svojih 14 godina...
Dimebog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke