Prikaz jedne poruke
Stara 27.9.2014, 12:53   #19
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Total War: ATTILA

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ja mislim da ce ovo biti OK....Napoleon je bio odlican, mnooooooogo bolji od Empire po meni, Fall i Rise za Shogun 2 su takodje bile odlicne igre i svaka specificna na svoj nacin (iako su Fall i Rise bili vise ekspanzije nego nesto "samostalnija" igra kao sto je to bila Napoleon)
I samo da ne nastave kao svi ostali s zahtjevnosti igre. Ovo je zasigurno najgore vrjeme da neko kupuje nov laptop il PC zbog PC igara. Uvjek kada su izlazile nove konzule od prilike godinu dana izlazile su igre sa nenormalno jakim zahtjevnostima. I svaka igra je vukla jaku zahtjevnost i sve jace i jace i ako tako ne izgleda. Sada kada bi izbacili Super Maria 2D i njemu bi nabili ogromnu zahtjevnost. Kada ce ovo da prestane, ovaj teror nad PC igracima na specifikacijama i polu proizvidnim igrama?

Volim vise PC od konzula jer mozes da menjas modove i ostalo, al rado bih kupio PS4 smo kada bih ga mogo koristiti kao hardver a na njemu pokrenuo Windows . jer tek tad bih bio miran i mogao bih igrati lagano 5 godina bez problema i sve na HIGH!

Sto se tice Atile, koja je njegova istoriska greska bila? Zato sto je bio divljak gazio sve pred sobom i nije pravio drzavu(institucije, granice...) ili jednostavno izgubio moc? I kako takav disciplinovan, tehnoloski i vojno jak,
Rim nije uspio da zaustavi Atilu i njegove divljake? Jer je Atila bio zaista dobar strateg ili samo je imao "srece" da upadne u lose vrijeme svim Evroplanima?


P.S. Mozete mi dati Vas odgovor i pozleljno bi bilo neki dobar dokumentarc ako ga znate. Hvalaaa
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke