Prikaz jedne poruke
Stara 29.12.2014, 16:32   #55
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Brace yourselves - Elite Dangerous is coming!

Citat:
reds kaže: Pregled poruke
Evo da i ja podelim svija iskustva posle 10+ sati igranja.Prvi utisak je kompleksnost kontrola i tezina upravljanja brodom, sto se i ocekuje od simulacije, ali negativan utisak je sigurno los trening gde elementarne stvari nisu dobro objasnjene.Drugi utisak je velicina igre.Zaista je zapanjujuce da bukvalno mozete posetiti svaki zvezdani sistem u nasoj galaksiji.E, sad, kad smo kod putovanja, imam jednu ozbiljnu zamerku.Naime, igra koristi identicno dugme(J) za medjuzvezdane skokove i za supercruise mod za brzo putovanje unutar zvezdanog sistema sto cesto proizvodi nepotrebne komplikacije...Sami cruise mode zna vrlo cesto biti predugacak i dosadan.Postoje mnogi nacini kako da zaradite pare:Ispunjavanje obicnih kurirskih poslova, ubijanje pirata, mining,naplacivanje kartografskih podataka itd. Da nije dosadnog preleta od tacke A do tacke B zaradjivanje para mozda bi bilo i prelagano.Grafika me nije nesto specijalno impresionirala cini mi se da Star Citizen mnogo bolje izgleda.Primeti se takodje i nedostatak sadrzaja koji bi mogao da se poravi ubacivanjem istog s vremenom, narocito mislim na solo play deo.Za sada nisam naleteo na nekog iz ex you nadam se da hocu Kako budem napredovao pisem jos utisaka
Imaš Balkan forum na Dangerous International, isključivo ex-yu
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke