Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2012, 13:26   #116
Yanosh
Član
 
Član od: 30.3.2008.
Lokacija: Vršac
Poruke: 77
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Crusader Kings 2

Da li bi neko mogao da mi preporuci nekog Grofa ili Vojvodu sa kojim je zaimljivo igrati?

Prva partija koju sam igrao bila je sa Munsterom, i u njoj sam osnovao Irsku, i uspeo da ujedinim celu Britaniju i Irsku, i bilo mi je bas
zanimljivo dok sam igrao.

Medjutim svi kasniji pokusaju su se lose zavrsili. Probao sam da igram sa Grofom Bearn-a (valjda se tako pise, u juznoj francuskoj je),
ali je kralj trazio da mu predam neke od grofovija koje sam teskom mukom osvojio, i bukvalno me vratio skoro na pocetak.

Isto mi se desilo i sa Grofom Raske. Tek sto sam osvojio Hum i jos jednu teritoriju, car je trazio da mu predam Hum.
Pa kako da se bar malo rasirim kad mi stalno uzimaju teritorije?

Osim toga probao sam da igram sa Capuom, ali me je kalif iz Palerma koji je imao samo dve teritorije napao sa 6 hiljada vojnika???
A ja sam sa svoje 3 teritorije mogao sa skupim oko 800.

Dakle koja je interesantna teritorija da se uzme za pocetak, ali da nije velika (1-3 provincije) i da nisam okruzen daleko jacim i brojnijim neprijateljem?
Takodje da nije u britanskim ostrvima, tu sam se naigrao. Jako mi je zanimljiva igra, i zaista ne bih zeleo da odustanem od igranja.

P.S. Igram sa verzijom 1.02
Yanosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke