Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2022, 10:16   #31
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija do 1500 EUR

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Imam ga ja 6 meseci, nisam uspeo konektor da ukljucim za led traku, nije dovoljno dugacak kabl
SATA naponski konektor za napajanje LED trake "pada" tačno kod kaveza za HDD-ove, ispred napajanja. Ako na tom mestu držiš storage, izvuci još jedan naponski SATA kabl za LED. Meni npr. tu ide 4x naponski SATA iz napajanja - 2x za HDD, 1x za LED.

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
Pa uzmi onda V710, ja imam to kućište, front je u celosti mesh.
V710 je isto dobra opcija, pogotovu ako mu treba full mesh i ne treba RGB.

Ono po čemu se V715 razlikuje i što mu je potencijalno prednost - manje je duboko. Ide tek preko ~40cm u dubinu, dok je V710 na ~45cm. To je meni lično igralo ulogu da mi kućište manje mesta zauzme i ne viri, ali nisu svakome prohtevi isti.

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
Budžetska marka koja lepi svoj brand na kineska kućišta i napajanja, ok za nekog ko nema mnogo visoke zahteve ili 100e za kućište. Ne kažem da je loše ali nemojte ni da očekujete previše...
I ja sam MS izbegavao jer ih pamtim kao kućišta koja te iskasape zbog tankog lima Ali ovo me je zaista prijatno iznenadilo. Kod nas nema preterano mnogo izbora, naročito za mesh kućišta i sa korektnom cenom.

Sledeća stepenica su ta od ~100€ (NZXT H510 Flow / Antec NX410 itd.), ali je zanimljivo da sam naletao utiske ljudi koji imaju i MS i pomenute "bolje" brendove - tvrde da MS uopšte ne zaostaje toliko.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke