Prikaz jedne poruke
Stara 17.7.2010, 14:32   #30
sportista
Starosedelac
 
Član od: 24.11.2009.
Poruke: 1.745
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 616 puta na 467 poruka
Određen forumom Re: Corsair Launches 1200W, 850W and 750W Professional Series Gold PSUs

Citat:
Dakle apsolutno najbolji je XFX, Antec mu parira samo na 12V, dok je PC P&C najslabiji na 12V ali je na 3.3 i 5 bolji i od Anteca.

Ripple/noise:
Tesko je navesti egzaktne cifre, ali SG850 je definitivno najbolji na 12V, ali na 3.3 i 5V je PC P&C bolji kao i XFX.

Efficiency:
I XFX i PC P&C su bolji od Anteca u ovoj kategoriji.

Sto se mene tice tesno, ali rekao bih da je XFX sa dlacicu ispred ostalih.
Dobro, mozda sam malo preterao kada sam rekao da PC P&C 910 nije bas za poredjenje sa XFX-om 850 i SG 850. Sva tri napajaja ocigledno impresioniraju, i sigurno da dlacice odlucuju. Svako ovo napajanje ima neku svoju prednost, ali cini mi se da je platformi na kojoj je radjena Signature serija efikasnost najmanji ''adut'. Mozda si i u pravu ali ja sam se vodio time da su naponi na 12V najvazniji, a Antec je tu ocigledno bolji od ostalih i zato sam malecku prednost dao Antec-u... Ali ocigledno je da su ova napajanja odlicna i da s njima nema greske i da M12D i Signature platforma imaju jednu od najsvetlijih buducnosti.

P.S
Stvarno smo preterali, otisli smo u oftopic. I da, prepravi ono XFX 750 na XFX 850.

Citat:
Nesto si pomesao nema AX750 na JG, ima AX1200.
Ocigledno sam nesto pomesao, ima test Sesaonic X750, a ja kad sam video X pomislio... Ali eto sta se desi kad covek ne obraca dovoljno paznje.
sportista je offline   Odgovor sa citatom ove poruke