Prikaz jedne poruke
Stara 23.3.2007, 11:18   #18
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Problem sa PIONEER 111D i PATA HDD-om

Citat:
glitch kaže: Pregled poruke
Ako si siguran da ne cita DVD-eve koje je do skoro citao onda je do njega i nosi komp u servis bez odlaganja ako je pod garancijom (a trebalo bi). Inace, ako je disk lose narezan a ovaj odbija da ga procita (ISO Buster je tata za te stvari) a tebe jako nervira i hoces da ga menjas, ne znam sta mozes da ocekujes (verovatno bi ti rekli da za kvalitet komponenti ne odgovaraju). Eventualno da zaigras na kartu Pioneer-a i nadas se da ce upaliti (mada mislim da imas neki razuman rok da ustanovis kompletnost i da se "naknadne reklamacije ne priznaju")...
Nepriznaju garanciju jer na racunu pise pioneer a na kompu je optiarc. Prave me retardom na foru kao taj rezac mi nismo imali u prodaji... Jbt imam komp vec 6 godina i radio sam kao serviser kompijutera i da se zeznem na glupu foru...

Diskove koje je perfektno citao do pre mesec dana sad necita uopste. Ustvari prepoznaje ih kao prazne. Strasna stvar je to sto ubacim Verbatim od 130 dinara i narezem ga bez ikakvih problema. Kad se zavrsi rezanje automatski se izbaci disk(Nero)(sto li uopste pisem da se automatski izbacuje posle rezanja?)ponovo zatvorim vratanca i procita ga kao prazan disk. Dok ga vec iso buster prepoznaje.

Ume ponekad kad ubacim disk i iso buster da mi pokaze samo track 1 koji je tezak 3kb a ja ubacio dvd...
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke