tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 22.8.2006, 15:57   #37
makiigoca
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 45
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
genius kaže:
Jedno pitanje za upucene.

Ja imam originalnu Trial verziju WoW-a (dobio sam uz Diablo battle chest koji sam pazario u USA), sto znaci da mogu da igram neko vreme za dzabe. Medjutim ono sto mene interesuje a nisam siguran koji je odgovor jeste da li ja posle tog perioda mogu da samo dokupim kartice i igram, ili moram da kupim fulll igru?

Eto ako neko zna, neka mi javi.

Hvala unapred
ovako,
Ako imas trial verziju, verovatno traje 10 dana, moraces da kupis original...Kad kupujes obavezno uzmi eu verziju inace neces moci (mislim moci ces al tek kad zamenis s/n sto nije bas jednostavno) da igras na eu serverima... Kad kupis original, mislim da je svuda 4300din dobijas 1 mesec free igranja i kupon sa 10 dana trial-a koji mozes da das nekom drugu da bi se i on navukao :P... Dalje, da bi uopste mogao da se igras neophodno je da se registrujes na sajtu
EU serveri
ili
US serveri
Registracija zahteva kreditnu karticu sa koje se nista ne skida...Znaci moguce je za registaciju iskoristiti i neku od "ONIH" kartica ako ne posedujes pravu ili ako imas nameru da pretplatu placas putep prepaid kartica...
toliko :P

Dopuna: Karakter koji pocnes da igras u trial verziji moci ces da levelujes max do l20 i nece moci niko nista da ti da (ne radi trade) dok ne kupis original... Ako se kasnije odlucis za kupovinu moci ces normalno da nastavis igru sa tim likom

Poslednja ispravka: makiigoca (22.8.2006 u 16:31)
makiigoca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke