Prikaz jedne poruke
Stara 10.5.2014, 9:15   #1828
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Videcemo jos, mogu ova dva pajsera da pricaju sta hoce, ako board HBO-a odluci da se pravi 30 sezona, realno imaju i materijala i materijalne koristi, ima da ih prave pa mogu oni da pricaju o svojim ciljevima koliko hoce.

Vec je postala prva serija kojoj je HBO narucio 2 sezone unapred, ako nastavi da sije po 7 miliona, ima da utisnu sve sto je Martin ili iko drugi ikad smislio u vezi Vesterosa. Nije HBO Pink ili recimo pomenuti AMC, pa da im vieweri sluze samo za hvaljenje i potencijalne reklame, njima je svaki gledalac ogromna kolicina direktnog, zagarantovanog i buduceg kesa, nije da ce da odustanu od toga.

Evo sa True Detectivom prica, od pocetka je antologija i sve to, ali kad je eksplodirao odmah su hteli direktni nastavak ali ih je MekKonahi oladio, ipak se njemu moze, a da je pristao gledali bi Rasta narednih 5 godina sigurno.

Neko je pitao sto gledamo seriju, ne znam za druge, ali ja kao adamantni pljuvac serije i njene radnje i manje vise svega, gledam seriju gotovo iskljucivo zbog moje ogromne ljubavi prema kostimima i scenografiji, koji takodje ne odgovaraju knjizi, ali su vise nego dobro uradjeni i zaista prelepi za gledati u nekompresovanom HD-u.

Inace nek izbace Stark decu skroz, jos najmanji problem, ionako je glavni adut serije bolja i detaljnija preglednost radnje u KL, sto je meni bez obzira na zmajeve i jezovuke najzanimljiviji deo radnje. I nek skrate Denerisin emo bullshit u Mirinu, nek je integralni deo knjige koliko hoce ali meni postane iritantan oko sredine.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke