Prikaz jedne poruke
Stara 19.2.2010, 22:43   #43
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: WinMobile vs. iPhone OS (based on Mac OS)

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Valjda telefon sluzi za jos nesto osim za igrice, pogotovo telefoni top klase koji spadaju u kategoriju poslovnih? Ili mozda ovaj (koji btw ima neki nadimak pa kakav-takav) nije u pravu? Kritikovao si DonKorleonea91 pa cisto da naglasim da je oslovljavanje nekog ko ima ime/prezime/nadimak sa ovaj sto je pricao nije bas podesno niti kulturno.
Dalje, HD2 dolazi sa samo jednom igricom i to bas bez veze (Teeter, ali smatram da je i ona eto tek da nesto ima) ali ja mu u tome pored svih ostalih stvari sto ima nisam video manu, jer ninajednom telefonu nisam igrao igre - nekako mi je lepse igrati igre na racunaru.
A ako smatras da je neki telefon bolji od drugih samo zato sto ima bolje igrice onda OK - meni su mnogo bitnije neke druge karakteristike koje sam naveo. Ja niti smatram da su na telefonima od 600+ evra igre bitne, niti mislim da je poredjenje vaznosti igara na telefonu i volana na BMW-u odgovarajuce, a ti vidi zbog cega.
Na kraju, koristio sam oba telefona i mogu da kazem da mi se iPhoneov OSX daleko vise dopada od WM, ali da dodam jos jednom da je HTC sa Sense-om daleko od onoga sto nudi "cisti" WM 6.5, sto mu je samo jos jedan plus.
Sam da ti kazem da mrzim iPhone i ja ne ocjenjujem zbog igrica jer moj telefon koristim za programe kad malo kucam pa slikavam i et a nisam totalno samo za igrice brate alli od multifunkcijskog uredjaja se moze izvuc nesto.
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke