Prikaz jedne poruke
Stara 19.5.2009, 19:41   #88
Geomaster
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 28.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.342
Zahvalnice: 2.836
Zahvaljeno 1.047 puta na 507 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Geomaster Slanje poruke preko Skypea korisniku Geomaster
Wink Re: Lost World Zeta: Destroying the Dark Force

Juro, čoveče, kao da mi čitaš misli! Baš sam hteo da postujem poruku ovde da najavim alphu Sad mi je ostala samo SIO (Srpska Informatička Olimpijada) ali za to neću mnogo ni da se spremam, možda da odradim koji zadatak. Razmišljao sam kako da uradim intro, možda bi bilo moćno da to bude neki slideshow sa slikama, samo one da se lagano pomeraju na stranu (valjda znate na šta mislim, ako ne znate, videćete ) a muziku ću da ćornem iz Bleach-a, zato što imaju moćne soundtrackove, bar dok ne vidimo šta ćemo sa muzičarima. Već su se dvojica javili, ali baš odavno, a ja nisam hteo ništa da im govorim pošto je tada projekat bio u nekoj fazi spavanja A sada ću probati da izdvojim barem 2h svakog dana za Zetu i vidimo šta će biti. Iskreno, trenutno mi dolazi najmrskiji deo a to je da isprobam engine koji je ceo prepisan sa std::vectorima umesto sa običnim nizovima (razlog je razumljiv). Guess what, imam sprajt za dečaka (našao u Cinema 4D CE 6, malo sredio, dodao mač, animirao i renderovao) mada ćete pasti sa stolice od smeha kad vidite kako hoda. Samo trebam da ga smanjim (Photoshop can do it) a onda da propustim kroz onaj moj program koji sam morao da napravim sam zato što su mi članovi foruma mnogo pomogli da nađem takav Ubacujem u igru, smišljam dijaloge i renderujem neke dodatne likove. Ubacujem muziku, pravim intro i to bi trebalo da je to. Međutim, poučen prethodnim iskustvima, ovaj put ne dobijate rok

Pozdrav svima koji veruju u projekat,
Pozdrav svima koji misle da neću ništa da uradim,
Pozdrav svima bre.
Geomaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke