Prikaz jedne poruke
Stara 6.2.2023, 14:06   #1516
el_corona
Starosedelac
 
Član od: 23.1.2008.
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 367 puta na 332 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
Andyui kaže: Pregled poruke
Koliko je zapravo ok kupiti polovnu rx580 ako je rudarila? Vidim da ih ima i za stotinak evr, sto zvuci solidno ako je to nesto sto jos uvek radi. Kakva su iskustva s takvim kartama?
Kod mene na poslu iskrcmili jedan rig sa RX580 jos pre 3 godine, nesto pre korone, svi koji su uzeli kartice nista nisu menjali, ni padove ni pastu, temperature sve ok, svima kartice radile ok za ovaj period. Polako i menjaju vlasnike a rade i dalje sasvim ok. To je u neku ruku kao kladionica na siguricu, mala kvota ali moze da te *****e

Ja sam kupio GTX 1060 sa oglasa za 100 evra sto je bilo 50 evra jeftinije u odnosu na prosecnu cenu od 150, u decembru 2018. navodno od lika koji je drzao u muzickom studiju, kasnije sam video da je prodvao isti model jos par komada evo je kartica radi i dan danas kod mene u kompu u fabrickoj specifikaciji bez problema.

U principu sve se svodi na ono - kupi karticu koja je majnovala samo ako si spreman da izgubis taj novac, u suprotnom kupi slabiju a novu sa garancijom u radnji a eventualno i skuplju.
el_corona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku el_corona na korisnoj poruci:
Andyui (7.2.2023)