Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2014, 16:45   #344
RocK-KeR
Član
 
Član od: 10.11.2007.
Poruke: 34
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 19 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Farming Simulator 15

Za staklenike moras da imas "stajsko"! Skinuo sam jos nekoliko modova za paradajz, krastavce, jagode ...itd, sve to opet trazi prirodno djubrivo, bez toga ne krece (ne moze vestacko, sto je bas bez veze uradjeno). Pa koji je taj koji bi drzao krave iskljucivo zbog tog djubriva!? ...a oko krava ima posla i posla ...pa cak i u ovom FS15 (badava puno love ako se ne radi, ej ljudi, stvarno je tako!
Igrao sam taj "animal" mod i on je najkomplikovaniji, bas gajenje krava ...slama (zna se sta sve treba da dodjes do slame), silaza (uzasno skupe mashine) feed (i tu treba biti majstor umiksati komponente da bi imao produktivnost!
To je razlog zasto trazim da kupim "stajsko" ...*ebm ga! ...Dosta mi je vise krava!!!

P.S. Primetio sam da neki igraci imaju problema sa velikim njivama! Sejalica resava problem!!! Poseje se trava (staze), uzduz i popreko...kako vam odgovara i lepo ste isparcelisali njivu. "HIRE Worker" ...ore, seje, bere ...samo do "zelenog" pojasa!

P.P.S ...i naravno, kao i svi drugi, mali hakeraj statusa ...pa recimo 99 miliona ...ono cisto experimentalno ...da mozes da kupis svaki traktor, kombajn, mashinu i isprobas je tj. da se ima neka praksa pre ozbiljnijeg ulaska u igru, jelte! E posle toga se krene sa onim sto nude po defaultu ...i to vec ima neki smek!

Poslednja ispravka: RocK-KeR (27.12.2014 u 17:00)
RocK-KeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke