Prikaz jedne poruke
Stara 9.1.2009, 12:32   #148
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

@ANDROSS

Ne znam jesi li primetio, ali otkrio si čitavu radnju igre, spoileru jedan. Ne volim kada u recenziji vidim baš sve što me čeka u igri, time se poprilično gubi draž samostalnog otkrivanja. Primera radi, sasvim slučajno sam pre nekog vremena gledao emisiju u kojoj su ocenjivali Tomb Raider: Anniversary, koji sam baš u tom periodu prelazio. Ide tako video-snimak i ljudi krenu da prikazuju sve boss-ove, borbe sa njima, ključne dijaloge, čak i sam kraj igre sa CELOM završnom filmskom sekvencom. Pokvariše mi užitak skroz i nisam ga ni prešao. Jeste matora igra i to sve, ali i dalje pišeš recenziju za sve ljude, a ne samo one koji su je prešli.

Citat:
Bitke sa gazdama su na kraju svakog poglavlja (izuzetak je prvo poglavlje), za svako poglavlje po jedan, dok se u petom poglavlju borite sa svojim bivsim gospodarima (palim poglavarima).
Citat govori sam za sebe.

Još jedna zamerka ide za korišćenje izraza onslaught. Činjenica je da ima recenzenata u SK koji koriste engleske reči i gde treba i gde ne treba, ali to što oni to rade ne znači da to tako treba.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Andross (9.1.2009)