Prikaz jedne poruke
Stara 14.4.2021, 20:19   #69
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Evo kucam ovo sa pomenutog Omen laptopa...prelomio i kupio ga....

Za 700 evropljana...i5 8300h,gtx 1060,16 gb rama,dva harda jedan ssd od 128gb za sistem,drugi od 1 tb za igre i programe...ips ekran 120Hz (mada ja ne vidim skoro nikakvu razliku u odnosu na moj 75Hz monitor),neki kao malo bolji zvucnici,itd...

https://www.itsvet.com/laptop_hewlet...-18.i?id=25120

Ima jos oko 3 god garancije,odlicno ocuvan kao nov,samo par malih tragova na poklopcu...

U principu dao sam (dosta) vise para nego sto sam mislio,ali mislim da je ok laptop....pokenuo je bilo koju igru koju sam mu nabacio sa solidnim fps-om.....npr RRD2 tera na high sa oko 35-40 fps....(nije bas kao na mom desktopu sa 1080ti,ali je prilicno igrivo za laptop).....ostale neke moje starije igre (Street Fighter 5,Mortal Kombat XL,Need for Speedovi itd) pice na high i na 70-120fps...

Temperature su mu ok,uglavnom ne prelaze 65-75 stepeni tokom igranja i za GPU i CPU...u idle i tako nekom lakom koriscenju oko 45...

Ono sto mi se ne dopada je trajanje baterije,bas ne moze nesto dugo da izdrzi kada se optereti.....mada,koliko vidim (ako ne gresim) on ima samo tu jednu grafiku gtx 1060 i nju koristi za sve,nije kao neki laptopovi koji imaju dve grafike pa onu slabiju koriste za neke nezahtevne poslove i tako im duze traje baterija....ova 1060 guta bateriju kao luda i dok surfujem i slusam muziku...

I nekako nikako da se naviknem na tachpad laptopa,tj desno dugme za dvoklik...treba nekako srednje pritisnuti (ni jako ni slabo) da bi kliknuo...

Poslednja ispravka: maxx (14.4.2021 u 20:31)
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke