Prikaz jedne poruke
Stara 8.5.2009, 0:23   #12
Strelok
Član
 
Član od: 15.10.2008.
Lokacija: Pripyat
Poruke: 293
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 73 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

U potpunosti se slazem s tobom ktulu ali ovo sam pisao pre nego sto je najavljen Call of Pripyat. Sto se boljeg gameplay-a tice, neophodan je ali mislim da kijevski tim mrzi da zagreje stolicu posle uspesnog SoC ( Clear Sky je dokaz ). Mada smatram da bi za koju godinu S.T.A.L.K.E.R. stvarno trebao da dobije re-maik sa boljim gameplayom, poboljsanim dialozima, vecom teritorijom, izrazenom moci izbora i pojacanim RPG elementima. Mislim da je najveca greska ukrajinskog tima ta sto su krenuli iz sredine. Mnogo bi bolje bilo da su krenuli od samog pocetka stvaranja zone, i ogromne teritorije za istrazivanje a da kasnije samo rade patcheve i addon-ove za poboljsanje gameplaya ali niko nije savrsen. Na kraju ostaje samo nada u nove projekte, jer ipak nada umire poslednja. Sam svet koji je tim iz Kieva stvorio ima neverovatnog potencijala ali problem je u tome sto uglavnom samo ljudi van tima znaju da ga iskoriste. U razvoju je par modova koji bi mogli malo da promene situaciju i dodatno poboljsaju SoC ali njihov izlazak je zakazan za kraj godine. Stvarno i nama treba jedan dobar Modeling studio ( Steta sto nemam blage veze s programiranjem a da nije vezano za sredjivanje niza brojeva XD ).
Strelok je offline   Odgovor sa citatom ove poruke