Prikaz jedne poruke
Stara 13.1.2021, 0:31   #817
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: nVidia Ampere

Sigurno je fise faktora koji drmaju ekonomiju na globalnom nivou trenutno. uvek je tako.jedno povlaci drugo , politika gldeda da iskoristi desavanja , oni jaci da ih usmeravaju i kontrolisu slabiji da ih prezive , kompradori da zarade .
Sigurno da je pandemija i mirodjija i corba u svemu a ko zna koja se "prepucavaja " desavaju preko toga , mislim znacemo za jedno 10-20 godina bolje nego sad . Verovatno.
Znaju pojedini "teoreticari " tacno koji vanzemaljci sa koje planete rade za koga , svima kojima nije neophodno da imaju lake brze i uzbudljive odgovore sa svim tajnama "eksluzivno" dosapnutnim Malom Perici iz Male Mostanice najbolji odgovor je da probaju da ponesto predvide i shvate na osnovu dostupnih informacija a to se uglavnom tice generalne slike a ono djavo jeste u detaljima i mozda je i bolje sto ga ne znamo, mislim djavola.

Mala sala ali dva pitanja mi se namecu izistinski.
Da li krupnim igracima u interesu da poboljsaju (ovo pobosljaju uslovno, tipa da bude ko pre godinu dve recimo) situaciju ?
Da li mogu da poboljsaju ili je ovo u sklopu desavanja van uticaja nekog ciljanog napora , da li je jednostavno vreme za neku fazu gde mora da bude dosta gore pre nego sto bude malo bolje ?
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke