tema: Windows 11
Prikaz jedne poruke
Stara 30.8.2021, 12:32   #148
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Windows 11

Citat:
lobanja kaže: Pregled poruke
slazem se ja sa tobom,sve dok odredjen hardver zadovoljava tvoje potrebe, teraj dalje. Pod nekim utiskom sam da je ovo vestacko dizanje zahtevnosti za nov OS i kako bi ljude koji nisu u IT vodama zaplasilo i nateralo da bace potpuno ispravne masine koje ne zadovljavaju min sys req i pocnu da panicno da kupuju nov hardver.
Broj ljudi koji me smara ovih dana za nov pc je alarmatno veliki a povecana zainteresovanost se poklapa sa danom obljavljivanja vesti za win 11
U neka srećnija vremena kad izađe neka hit igra odmah se kupovao novi komp, imaju sigurnosne rupe stariji procesori, ali koga briga, biće jeftinih polovnjaka za nas koji volimo starije windowse..
Što kaže bachi sve leti i sa i5-3470 i ssd, a tebi ako nisu bitne sigurnosne features pa ne treba ti ni win11, bar neće da smara na silu da ti ga ubaci preko windows update kao što su forsirali win10, nego kad kupiš nov komp dobiješ i win11, pre toga uopšte ne treba ni razmišljati o tome.. taman dok ga pokrpe biće negde 2025.. ne znam gde navro ovaj narod, ja zadnji win što sam imao betu je bio win7, sa 8.1 sam zadovoljan nema iznenađenja tipa update koji ti sve razjebe.. nego samo security update jednom mesečno
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke