Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2020, 14:25   #2363
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Kaže steam 11 sati u igri. Imao sam jedan veći bag, kad mi je u
Spoiler za opis misije:
"flathead"
misiji pucao autoload kad zaginem. To je bio početak, utrčao sam u main bzvz... al sam se snašao a normalan load je radio...

Nisam ni ginuo posle, lol. Doduše nisam ni igrao mnogo sporednih ali sam došao na "treba ti X da nastaviš dalje" kolekcionarsku barijeru, tako da ću morati malo.

Meni se dopada za sada. Deluje da sadržaja ima i previše, osećam se kao patuljak na ringišpilu, imam utisak da ću ispasti svaki čas... al' napucavanje, atmosfera, grafika... Nemam reči.

Video sam dva npc-a koji su "klizili po podu na sekund", od manjih bagova to je to. Mada još je rano. Ovaj prvi "rush" prelaz žrtvujem jer nemam pojma šta da očekujem, kolika je igra, koliko ima "actova" itd. Ne obraćam puno pažnje na skilove, ovo-ono, budžim nešto što bi odgovaralo roleplay liku kojeg sam "ukrao" tj igram druga koji je prepper sa fetišem na muscle cars i predviđa ovakav razvoj događaja jedno deset godina, lol.

Moguće da je bag i to što mi je fps sa 60 pao na 20 nasumično posle teleportovanja sad između misija pre nego što sam izašao, možda ima neki mem leak... Videćemo. Možda mi riknjava nova grafika. Nadam se da je bag.

Inače neko napisa da je priča treš i očaj, ne znam, neću da spojlujem ali van division pucnjave i gta IV vožnje, ima prelepih emotivnih "narativnih lukova", scena koje bi u neku AAA seriju/film legle kao ništa... neću da hajpujem, ali zavisi koliko se uživite i šta izaberete. Bukvalno sam imao 3-4 sporedne misije povezane koje su me zalepile za ekran, a mogao sam da kažem "ne" na telefonski poziv i propustim celu tu priču i upoznavanje pozadine 3-4 lika važna... eto.

Pravim pauzu jer su mi otpale uši od slušalica posle 11 sati i da odmorim oči.

Poslednja ispravka: Eni (10.12.2020 u 14:32)
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke